İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Genel
 3. 2018’de Vizyona Girecek Filmler

2018’de Vizyona Girecek Filmler

2018’de Vizyona Girecek Filmler

Bu sene sinemaseverleri oldukça hareketli ve yoğun bir program bekliyor. Çünkü bu yıl vizyona girecek olan filmler kaliteli yapımlara benziyor. Özellikle seri şeklinde devam eden filmlerin çokluğu bu sezon göze çarpıyor. 2018’de vizyona girecek filmler ise şu şekilde:

Yabancı Filmler

 1. The Irishman 


Al Pacino ve Robert De Niro gibi başarılı oyuncuların yer aldığı bu film Martin Scorsese tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosuyla sinemaseverleri şimdiden meraklandıran film, “The Irishman” adıyla anılan kiralık bir katilin yaşamıyla ilgili. Filmin hangi ay vizyona gireceği ise henüz netlik kazanmadı.

 1. Avengers: Infinity War

Nisan ayında sinemaseverlerle buluşması beklenen film önceki filmlerde olduğu gibi Demir Adam, Kaptan Amerika, Kara Dul, Bruce Banners gibi fantastik kahramanlardan oluşuyor. Bu kez izleyiciler Marvel kahramanlarını Thanos’a karşı savaşırken seyredecekler. Filmin iki bölümden oluşacağı söylentiler arasında.

 1. The Predator

1987 yılında yayınlanan The Predator filmi bu kez yeni versiyonuyla izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen bilim kurgu tarzındaki film Ağustos ayında Türk izleyiciyle buluşacak.

 1. Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World’ün devam filmi niteliğinde olan bu film de volkanik bir yanardağın tekrar hareketlenmesiyle ortaya çıkan dinozorların kurtarılmasını konu ediniyor. Film Haziran ayında seyirci ile buluşacak.

 1. Deadpool 2

Deadpool 1’in devamı olan yeni film çılgın süper kahramanın yeni maceralarını konu ediniyor ilk çıktığı zaman çocuğundan gencine gencinden yaşlısına herkesin beğenisi kazanan farklı bir tarz ile filme hava katan deadpool filmi tekrar sinemalara geliyor aynı başarıyı yakalayacağını düşünüyoruz.

Yerli Filmler

 1. Hadi Be Oğlum

Filmin oyuncu kadrosunda sevilen aktör Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. Balıkçı rolündeki Tatlıtuğ’a Büşra Develi ve Alihan Türkdemir eşlik edecek. Romantik komedi tarzındaki filmin 16 Şubat’ta vizyona girmesi bekleniyor.

 1. Kız Meselesi

Oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken bir diğer film Kız Meselesi ‘nin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve İlker Kaleli. Romantik komedi tarzındaki film Hadi Be Oğlum filmi gibi 16 Şubat’ta vizyona girecek.

 1. Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğinde olan Kaybedenler Kulübü Yolda, Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrol oynayacağı bir film. Yol filmi niteliğinde olup seyirci ile buluşması beklenen film Mart ayında vizyona girecek.

 1. Sofra Sırları

Demet Evgar’ın başrolünde oynayacağı film Neslihan isimli bir ev hanımı ve aşçının aslında bir seri katil olduğunun ortaya çıkmasıyla gelişen olayları izleyiciye aktaracak. Filmin 16 Şubat’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap